آخرین بروز رسانی قیمت محصولات : چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403

شرایط و قوانین فروشگاه طبینان

1– در صورت معیوب بودن دستگاه و عدم ارائه خدمات به اجاره کننده مشروط به اینکه این خرابی مربوط به استهلاک متعارف باشد و در اینصورت هزینه تعمیر یا تعویض آن بر عهده پزشک تجهیز بوده و ملزم به تعویض دستگاه در اسرع وقت می‌باشد .
2– اجاره کننده همه ماهه حداکثر تا پایان ماه بعد مال الاجاره را به طب دنت پرداخت خواهد نمود .
3- اجاره کننده حق‌ واگذاری‌ مورد اجاره‌ را کلاً یا جزئا به‌ غیر ندارد مگر با اجازه کتبی پزشک تجهیز.
4- اجاره کننده متعهد می گردد عین دستگاه اجاره شده را بهنگام انقضاء یا فسخ قرارداد بصورت صحیح و سالم تحویل‌ بدهد و حق‌ هیچگونه ‌دخل‌ وتصرفی‌ درآن‌ بعد از انقضاء مدت‌ قرارداد را ندارد مگر با تمدید قرارداد اجاره.
5- مورد اجاره‌ با کلیه ملحقات و منضمات مربوط به آن طبق‌ صورتجلسه‌ای‌ با ذکر کامل‌ امکانات‌ و تجهیزات‌ اضافی‌ به‌ مستاجر تحویل‌ داده‌ شده‌‌ و مستاجر متعهد است‌ مورد اجاره‌ ومتعلقات‌ آن‌ را در پایان‌ مدت‌ قرارداد،‌ به‌ همان‌ صورت‌ اولیه‌ به‌ موجر تحویل‌ دهد، هرگونه‌ تلف‌ و نقص‌ درعین‌ مستاجره‌ و وسائل‌ و تجهیزات‌ آن،‌ بجز استهلاک‌ ناشی‌ از استفاده‌ متعارف‌ از منافع‌، بر عهده‌ اجاره کننده است‌ و صورتجلسه مذکور جزء لاینفک‌ این‌ قرارداد می باشد.
6 – مسئولیت تعمیرات‌ تجهیزات‌ در مدت‌ قرارداد که مربوط به استهلاک معمول نباشد، بعهده‌ اجاره کننده می باشد و موظف‌ است‌ با نظر کارشناس‌ مربوطه، تعمیرات‌ و یا خرید قطعات‌ یدکی تجهیزات‌ مربوطه‌ را به هزینه خود انجام‌ دهد .
8- طب دنت و اجاره کننده از مشخصات‌ موضوع قرارداد و مقتضیات‌ مربوط به آن، اطلاع‌ کامل‌ دارند و به‌ عذر عدم‌ اطلاع‌ نمی‌توانند متعذر گردند.
7- تمامی سفارشات ارسال شده تا 7 روز کاری قابل عودت می باشند , در غیر این صورت عودت سفارش (عودت مبلغ پرداختی سفارش)  به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.
توجه : بعد از دریافت سفارش , کالای خود را دقیق بررسی نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از خرابی و کیفیت محصول , جهت عودت و تعویض کالا با پشتیبانی تماس بگیرید.
9- پرداخت‌ هرگونه‌ مالیات‌، عوارض‌ و حقوقی‌ که‌ به‌ موجب‌ قوانین‌ و مقررات‌ موجود بر عهده‌ پزشک تجهیز بوده و اجاره کننده در این خصوص تعهدی نخواهد داشت.
10.هزینه ایاب و ذهاب بر عهده اجاره کننده می‌باشد .
11.در هنگام تحویل دستگاه اجاره کننده موظف به پر کردن رسید و تحویل سفته به میزان ارزش دستگاه می‌باشد .

پشتیبانی آنلاین

هر روزه از ساعت 9 صبح 5 عصر

ضمانت بازگشت

به مدت 7 روز بعد از خرید